Bilginizi Bizimle Paylaşın
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bilginizi Bizimle Paylaşın

Eğlence Sitenize Hoşgeldiniz...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Yıkılmadım ayaktayım!

YazarMesaj
PuRKeR
ωєвмαѕтєя
PuRKeR

Erkek Mesaj Sayısı : 116
Hangi takımlısın? : galatasaray
Lakap : Tornacı :):):):)

Yıkılmadım ayaktayım! Empty
MesajKonu: Yıkılmadım ayaktayım!   Yıkılmadım ayaktayım! EmptyC.tesi Kas. 01, 2008 12:36 pm

Ankara´ya giden Kewell ilk 11´de mücadele etti, “Hasta” diyenlere mesaj gönderdi.
Hocadan rica etmişti...
Son günlerde karaciğerindeki hastalığı nedeniyle futbol hayatının tehlikede olduğu konuşulan Harry Kewell’dan ‘Ayaktayım’ mesajı... Teknik heyetin Baros’la birlikte kendisini dinlendirme kararı vermesine rağmen, Skibbe ile bir görüşme yapan Avustralyalı yıldız, “Ankara’da takım arkadaşlarımla birlikte olmak istiyorum. Lütfen bu ricamı geri çevirmeyin” demişti. Bunun üzerine son anda kafileye dahil edilen Kewell, Ankaraspor maçına da ilk 11’de başladı...

Mandic: Bulaşıcı değil
Oyunda kaldığı süre içinde başarılı bir performans ortaya koyan Kewell, ikinci yarının ortalarında yerini Alparslan’a bıraktı. Bu arada tecrübeli futbolcunun menaceri Bernie Mandic, Kewell’ın sağlık durumunun abartıldığını belirterek, “Hastalığı bulaşıcı değil. Takım arkadaşları için bir tehlike söz konusu değil. Bu hastalıkla yaşayabilirsiniz. Zaten Harry uzun yıllardır bu hastalık olmasına karşın üst düzey performans sergiledi. Bir sorun yok” ifadesini kullandı.
https://paytakforum.1talk.net

Yıkılmadım ayaktayım!
1 sayfadaki 1 sayfası