Bilginizi Bizimle Paylaşın
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Bilginizi Bizimle Paylaşın

Eğlence Sitenize Hoşgeldiniz...

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Aslan gibi konuştu...

YazarMesaj
PuRKeR
ωєвмαѕтєя
PuRKeR

Erkek Mesaj Sayısı : 116
Hangi takımlısın? : galatasaray
Lakap : Tornacı :):):):)

Aslan gibi konuştu... Empty
MesajKonu: Aslan gibi konuştu...   Aslan gibi konuştu... EmptyC.tesi Kas. 01, 2008 12:39 pm

18´lik stoper Murat Akça: De Nigris benim adamımdı. Onunla birlikte çıkmam lazımdı. Gol benim hatam, özür dilerim.
Sorumluluğu aldı
Hazırlık kampında gösterdiği üstün performans nedeniyle A takıma çağrılan ve dünkü Ankaraspor mücadelesiyle birlikte Galatasaray formasıyla ilk resmi maçını oynayan Murat Akça’dan derslik sözler... 18 yaşındaki stoper, De Nigris’in attığı golde sorumluluğu üzerine alarak, “De Nigris benim adamımdı. Benden daha iyi çıktı topa. Onunla birlikte benim de çıkmam lazımdı ama konsantrasyon kaybı yaşadım. Gol benim hatamdı, özür dilerim” dedi.

Karan: Şaşırdık!
Çok büyük bir heyecan yaşadığını belirten Murat, “Abilerim heyecanımı gidermeye çalıştı. Hepsine çok teşekkür ederim” ifadesini kullandı. Diğer yandan sakatlığı nedeniyle uzun süredir çektiği ilk 11 hasretini Ankaraspor deplasmanında gideren Ümit Karan, formasını çok özlediğini kaydedip, “Bugün attığım golün aynısını idmanlarda da atıyordum. Hatta Nezihi hoca benimle dalga geçmişti ama bu maçta da atınca, çok şaşırdı ve gülüştük” açıklamasını yaptı.
https://paytakforum.1talk.net

Aslan gibi konuştu...
1 sayfadaki 1 sayfası